دوست داشتنی های به وقت چهارشنبه 18 اسفند | بلاگ

دوست داشتنی های به وقت چهارشنبه 18 اسفند

تعرفه تبلیغات در سایت

1.به این فکر میکنم که لذت اینجا نشستن و فایل صوتی گوش دادن و نوشیدنی گرمم رو مزه مزه کردن به دور از هوای سرد بیرون رو تا آخر عمر فراموش نخواهم کرد.

2.عاشق روزهایی هستم که هوا اینجوریه،یه جایی داره برف و بارون میاد و یه جای دیگه صاف تره،و تو از یه مکان سومی داری اون دو ناحیه رو نگاه میکنی،تجربه ی جالبیه تصور کردن همزمان این شرایط.

3.شاید دیدگاه سکسیستی به نظر بیاد اما بعضی وقت ها که وارد آشپزخونه ی خوابگاه میشم و بوی غذاهای روی گاز رو استشمام میکنم به این فکر میکنم که کاش مرد بودم و هر روز این لذت رو تجربه می کردم که وقتی میام خونه با بوی خوش غذا روبرو بشم،خیلی دردناکه که یه زن هیچ موقع تجربه ی کاملی از بوی خوب غذایی که خودش میپزه،نداشته باشه.

4. صدای آواز خوندن کارگری که روی ساختمون نیمه کاره بلوک جدید خوابگاه کار میکنه میاد،نمیدونم آوازش از سر دلتنگیه یا سرخوشی،صدای خوبی داره یا نه،اما همین که یه نفر روحش زنده است و داره آواز میخونه،حالمو خوب میکنه.

5. خیلی جای تاسف داره که طرز استفاده ی درست از علائم نگارشی رو بلد نیستم،یادمه برای یه درسی استاد گفته بود که رعایت علائم نگارشی و جزئیات این مدلی هم توی نمره ی پروژه تاثیر داره، فایل نهایی رو بردم نشون ح بدم تا تاییدش کنه و برای استاد بفرستم،فایل رو باز کرد و گفت واااای چرا اینقد ویرگول گذاشتی:)))))

پ.ن: میدونم عکس اول کجه،به بزرگی خودتون ببخشید:)

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : چهارشنبه 18 اسفند 1395 ساعت: 20:42